Документ без названия
     
 
 
 
 
Документ без названия
Головна ˃ Про нас ˃ Змішувальні заводи
 
   
Q8Oils Документ без названия
про нас
  Відеопрезентація
  Бренд Q8
  Переваги Q8Oils
  Інвестор
  Кувейт Петролеум…
  Нафтопереробні заводи
  Змішувальні заводи
  Дослідження й розвиток
 
  Запитання - відповідь
   
Завод Q8Oils в Антверпені, Бельгія.

Завод Q8Oils в місті Антверпені розташований на мальовничому березі ріки Шельда. Ця річка мала важливе стратегічне значення ще для стародавніх римлян, а до XVI ст. Антверпен став найбільшим портом Західної Європи. Зараз бельгійський Антверпен є другим за значенням після найбільшого за вантажообігом порту Європи - Роттердаму, Нідерланди. Таке місцерозташування заводу значно полегшує доставку сировини судном або баржею. Значна частина базових олив, що використовуються для виробництва змащувальних матеріалів Q8Oils в Антверпені, надходить з нафтопереробного заводу (рафінерії) Q8 в місті Роттердамі.

Змащувальні матеріали Q8Oils виробляються шляхом змішування високоякісних базових олив з присадками. Готові продукти розфасовуються і потім продаються в упаковках від 1 до 1000 літрів. За якість всіх готових продуктів, так само, як і за якість всієї сировини, що надходить на завод, відповідає відділ якості Q8Oils, співробітники якого безперервно стежать за дотриманням усіх необхідних вимог.

Виробництво змащувальних матеріалів Q8Oils на змішувальному заводі в Антверпені сертифіковане за системами ISO та QS.

Деякі ключові цифри:

  • Сумарна потужність: приблизно 125 000 000 літрів.
  • Зберігання сировини: 24 резервуари – 36 000 000 літрів.
  • Зберігання присадок: 33 резервуари – 1 671 000 літрів.
  • Зберігання готових продуктів: 35 резервуарів – 3 175 000 літрів.
  • Баки для змішування: 23 одиниці (від 120 000 до 1000 літрів).
  • 4 повністю автоматизованих розливних лінії.
  • Приблизно 600 активних продуктів.

Основні інвестиції заплановані на розширення в майбутньому, щоб краще задовольняти потреби ринку.

Завод Q8Oils в Стокгольмі, Швеція.

Завод Q8Oils (Петролія АБ) в місті Стокгольмі - це найбільший і найсучасніший завод з виробництва змащувальних матеріалів у Скандинавії. Тут виробляються усі змащувальні матеріали для легкового і вантажного автотранспорту, а також промислових галузей Швеції. Завод співпрацює з Volvo, Scania, Delaval і багатьма іншими відомими компаніями й автовиробниками.

Петролія АБ (Petrolia AB) була заснована в 1997 році шляхом злиття компаній OK Lantmännen Lubricating Oil AB і Kuwait Petroleum Swedish AB. Сьогодні Петролія АБ належить OK-Q8 AB.

Хоча будівництво основної будівлі заводу було закінчене лише в 1947 році, виробництво змащувальних матеріалів почалося вже на початку 30-х років і загальний обсяг поступово збільшувався, що призвело до розширення заводу у 1998 році. З тих пір завод був модернізований, що дозволило значно збільшити його продуктивність.

Значна частина сировини транспортується на завод танкерами, а присадки зазвичай доставляються в контейнерах залізницею або вантажівками.

Виробничі потужності заводу об’єднують:

  • 20 блендерів для змішування олив;
  • 7 повністю автоматизованих розливних ліній;
  • 75 цистерн і резервуарів для зберігання сировини й готових продуктів.

Пластикові каністри для продуктів Q8Oils виготовляються на заводі з виробництва тари в місті Седерфорсі, Швеція.
Власні вантажівки Петролії розвозять змащувальні матеріали Q8Oils по всій Скандинавії.
Змащувальні матеріали Q8Oils створюються з кращої сировини і присадок. У науково-дослідній лабораторії Q8 в Нідерландах розробка продуктів здійснюється згідно з вимогами і специфікаціями наших клієнтів. Асортимент продуктів, шведського заводу включає моторні, трансмісійні, гідравлічні й спеціальні промислові оливи, а також хімічні продукти, такі як антифризи, очисні рідини, алкілований бензин і натуральні знежирюючі засоби.

OK-Q8 пропонує своїм клієнтам більше 170 різних змащувальних матеріалів. Таким чином, є продукт, розроблений для кожної певної мети.

Завод Q8Oils в Стокгольмі сертифікований за системами ISO та QS.

   
Документ без названия