Документ без названия
     
 
 
 
 
Документ без названия
Головна ˃ Про нас ˃ Переваги Q8Oils
 
   
Q8Oils Документ без названия
про нас
  Відеопрезентація
  Бренд Q8
  Переваги Q8Oils
  Інвестор
  Кувейт Петролеум…
  Нафтопереробні заводи
  Змішувальні заводи
  Дослідження й розвиток
 
  Запитання - відповідь
   
Переваги Q8Oils

1. Якісна сировина.
Нафта видобувається з одного нафтового пласта в Кувейті, що забезпечує стабільну якість сировини.

2. Унікальний хімічний склад.
Кувейтська сира нафта є унікальною за своїм хімічним складом. Низький рівень сульфатної зольності та низький вміст фосфору й сірки роблять її досконалою для виробництва високоякісних базових олив.

3. Передова технологія.
Розроблена Кувейт Петролеум технологія переробки нафти відома тим, що дозволяє виробляти одні з найчистіших базових олив в світі. Ці оливи є дуже стабільними і стійкими до окислення.

4. Висока ефективність.
Мастильні матеріали на основі базових олив Q8 забезпечують високу ефективність, значно подовжуючи термін служби компонентів, які вони захищають.

5. Технічна досконалість і новаторство.
Q8 є лідером в області дослідження й розробок. Дослідницький центр Кувейт Петролеум в Голландії визнається центром технічної досконалості, який розробляє весь асортимент мастильних матеріалів Q8Oils і забезпечує їх перевагу в світі.

6. Розумна ціна.
Постійний науково-технічний пошук і вдосконалення технологічних процесів на власних заводах Кувейт Петролеум дозволяють виготовляти найсучаснішу продукцію при оптимально низьких витратах. Це забезпечує розумні ціни за продукцію високої якості.

7. Безкомпромісна якість.
Вся продукція Q8Oils виготовляється на заводах в Західній Європі: в Італії, Великобританії, Бельгії та Швеції. Хочемо особливо підкреслити, що в Україну поставляється продукція, яка іде на внутрішній ринок ЄС. Це гарантія безкомпромісної якості, за яку платить клієнт, купуючи продукцію Q8Oils.

8. Бездоганна репутація.
Репутація торгівельної марки Q8Oils у сфері виробництва і збуту мастильних матеріалів є однією з кращих в світі.

   
Документ без названия