Документ без названия
     
 
 
 
 
Документ без названия
Головна ˃ Про нас ˃ Нафтопереробні заводи
 
   
Q8Oils Документ без названия
про нас
  Відеопрезентація
  Бренд Q8
  Переваги Q8Oils
  Інвестор
  Кувейт Петролеум…
  Нафтопереробні заводи
  Змішувальні заводи
  Дослідження й розвиток
 
  Запитання - відповідь
   
Нафтопереробний завод Q8 в Роттердамі, Нідерланди.

Сира нафта немає корисного застосування, поки вона не перероблена (не очищена).
Q8 має два нафтопереробних заводи в Європі: Європорт у Нідерландах і Мілаццо в Сицилії.

Нафтопереробний завод (рафінерія) в Європорті розташований в порту Роттердама, найбільшому порту світу. Обладнаний за останнім словом техніки завод виробляє базові оливи, технологічні оливи та парафіни процесом гідроочистки. В результаті гідроочистки з оливи видаляються будь-які домішки, олива набуває світлого кольору, стає чистою та стійкою до окислення. В кінцевому результаті виграє саме споживач. Висока стійкість продуктів Q8Oils до окислення надає їм особливих експлуатаційних властивостей - вони значно продовжують період експлуатації компонентів механізмів, які захищають, що, в свою чергу, дає клієнтам можливість зменшити витрати й отримати конкурентну перевагу.

Щодня рафінерія переробляє 350.000 барелів нафти. Перероблені нафтопродукти транспортуються через центральний склад і танкерний термінал, який також розташований на території заводу, на чотири змішувальні заводи Q8 в Європі.

Виробництво в Європорті повністю відповідає усім нормам безпеки для здоров’я людини й довкілля.

Нафтопереробний завод у Сицилії поставляє базові оливи на італійський змішувальний завод поблизу Мілану.

*Гідроочистка – унікальний процес очищення нафтопродуктів від органічних сірчистих, азотистих і кисневих сполук за допомогою молекул водню при високому тиску і температурі. В результаті гідроочистки значно підвищується якість нафтопродуктів. Гідроочистка змащувальних олив, яка використовується замість контактного очищення глинами, покращує колір (олива світлішає), знижує кислотність і коксованість олив.

   
Документ без названия