Документ без названия
     
 
 
 
 
Документ без названия
Головна ˃ Про нас ˃ Інвестор
 
   
Q8Oils Документ без названия
про нас
  Відеопрезентація
  Бренд Q8
  Переваги Q8Oils
  Інвестор
  Кувейт Петролеум…
  Нафтопереробні заводи
  Змішувальні заводи
  Дослідження й розвиток
 
  Запитання - відповідь
   
ТзОВ «Інвестор»

Змащувальні матеріали під торгівельною маркою Q8Oils з’явилися на ринку України завдяки компанії ТзОВ «Інвестор». Ідея дати клієнтові високоякісний сучасний продукт за помірну ціну виникла ще у 1996 році, а вже через рік – у 1997 – вона була успішно реалізована і перша партія продукції Q8Oils була завезена в Україну. Відтоді вже друге десятиліття ТзОВ «Інвестор» є офіційним імпортером змащувальних матеріалів під торгівельною маркою Q8Oils на ринку України.

Спочатку було непросто відвоювати своє місце під сонцем у висококонкурентному середовищі, серед тієї величезної кількості торгівельних марок мастильних матеріалів, присутніх на українському ринку. Проте, завдяки винятковій якості продукції Q8Oils і наполегливій праці колективу ТзОВ «Інвестор» прихильників цієї торгівельної марки з кожним днем ставало все більше й більше. Ми завжди з гордістю заявляємо, що: «Вам ніколи не буде соромно, як продавати, так і використовувати продукти Q8Oils». Той, хто хоча б спробує їх, залишиться з ними назавжди, тому що кожен продукт Q8Oils гарантує не лише надійну роботу і захист механізмів автомобілів, мотоциклів чи іншої техніки, а й спокій для їх власників. Серед наших клієнтів є і маленькі фірми і величезні заводи, і окремі автовласники і цілі автоклуби, і сусід за парканом і незнайомий в найвіддаленішій області - ми прагнемо донести якість Q8Oils всюди і для кожного.

Усі продукти Q8Oils постачаються безпосередньо із маслозмішувальних заводів Бельгії та Швеції – двох найсучасніших заводів корпорації Кувейт Петролеум Корпорейшн - і реалізуються в усіх куточках України через мережу дилерів, автомагазинів і СТО. Важливо підкреслити, що продукція, яка імпортується, призначена для ринку Євросоюзу, а не виготовляються спеціально для України.

ТзОВ «Інвестор» пропонує широкий спектр змащувальних матеріалів не лише для легкових, вантажних автомобілів та спецтехніки, але й спеціальні змащувальні матеріали для застосування у промисловості.

За багато років роботи на ринку України компанія «Інвестор» набула величезного досвіду в сфері оптових продажів змащувальних матеріалів. Досконально вивчивши технології експедирування і складської обробки ми оперативно реагуємо на запити й побажання кінцевих споживачів продукції Q8Oils.

Багатий досвід, постійна допомога і якість, перевірена роками, – саме те, що ТзОВ «Інвестор» пропонує своїм клієнтам.

   
Документ без названия