Документ без названия
     
 
 
 
 
Документ без названия
Головна ˃ Про нас ˃ Дослідження й Розвиток
 
   
Q8Oils Документ без названия
про нас
  Відеопрезентація
  Бренд Q8
  Переваги Q8Oils
  Інвестор
  Кувейт Петролеум…
  Нафтопереробні заводи
  Змішувальні заводи
  Дослідження й розвиток
 
  Запитання - відповідь
   
Дослідження й Розвиток

Kuwait Petroleum Research & Technology

На крок попереду

Дослідницький центр Кувейт Петролеум Рісерч енд Текнолоджи є вагомою складовою розвитку Кувейт Петролеум Інтернешнл в Європі. Вимоги до якості й експлуатаційних характеристик змащувальних матеріалів, а також до процесу їх виробництва і впливу на довкілля підвищуються з року в рік. Щоб забезпечити безперервне науково-технічне новаторство була створена програма Дослідження й Розвиток. Використовуючи зворотній зв'язок від клієнтів, виробників і постачальників понад 80 співробітників дослідницького центру – науковці, хіміки й інженери із застосування продуктів - щодня працюють над тим, щоб продукти Q8Oils та їх виробництво відповідало усім необхідним критеріям та вимогам.
Поставлені цілі досягаються завдяки впровадженню технічних інновацій і поєднанню наших глибоких знань процесу очищення нафтопродуктів з останніми технологіями в області присадок.

Як результат, в межах нафтопереробної промисловості й сфері виробництва змащувальних матеріалів дослідницький центр Кувейт Петролеум Рісерч енд Текнолоджи продовжує визнаватися центром технічної досконалості, поки КПІЛ зберігає своє місце провідного постачальника змащувальних матеріалів.

Всі базові оливи, присадки і готові продукти Q8Oils регулярно перевіряються на якість, а відібрані зразки зберігаються в архіві протягом 2 років. Результати проведених аналізів доступні для всіх клієнтів, щоб допомогти їм краще зрозуміти, що відбувається в серці їхньої машини.

Команда центру також надає важливу інформацію про безпеку продуктів, їх вплив на здоров’я людини й довкілля, і дає поради відносно всіх аспектів виробництва, застосування продуктів та контролю якості.

 

   
Документ без названия